Komplexní právní služby v oblastech občanského a obchodního práva, insolvenčního práva, práva nemovitostí a zastupování v soudních řízeních při řešení sporů.

Tyto a další služby vám nabízí advokatní kancelář pod vedením Mgr. Kateřiny Buďveselové.

Novinky

Poslední rozhodnutí k trestnosti zaměstnávání těhotných

Česká média již v uplynulém roce zaznamenala početné snahy orgánů sociální správy o trestní postihování údajně účelového zaměstnávání těhotných žen. Pro zvýšený zájem z řad odborné i laické veřejnosti Vám přinášíme úplné znění rozhodnutí Nejvyššího soudu v případu našich klientek, o kterém informovaly např. i Hospodářské noviny (čtěte zde). Nejvyšší soud vrátil věc soudu prvního stupně, který následně vydal zprošťující rozsudek.

Anonymizované usnesení Nejvyššího soudu ke stažení zde.

 

8. 1. 2016

Nová posila týmu!

 

Novým členem týmu naší advokátní a insolvenční kanceláře se od letošního června stal Václav Němec, bývalý elitní policista a nyní advokátní koncipient. Ze svých bohatých zkušeností bude čerpat jak při poskytování poradenství klientům v trestních věcech, tak při právně-analytické činnosti ve významnějších insolvenčních řízeních.

9. 7. 2014
Další novinky >>

O nás

Každodenní činnost kanceláře je vedena snahou poskytnout právní poradenství vysoké kvality, zacílené na řešení problému při současné minimalizaci nákladů klienta. Naši klienti ocení, především za současné celohospodářské situace, že vysoce kvalitní právní služby nemusí být vždy vysoce nákladné.

Kromě české metropole působíme také na Moravě, a to prostřednictvím pobočky v Ostravě a jsme tak schopni poskytovat efektivně právní služby na celém území České republiky.

Vedle advokacie vykonáváme také činnost insolvenčního správce se zvláštním povolením.

Kontakt

Kde nás najdete?