Nová posila týmu!

 

Novým členem týmu naší advokátní a insolvenční kanceláře se od letošního června stal Václav Němec, bývalý elitní policista a nyní advokátní koncipient. Ze svých bohatých zkušeností bude čerpat jak při poskytování poradenství klientům v trestních věcech, tak při právně-analytické činnosti ve významnějších insolvenčních řízeních.

9. 7. 2014

U PČR Václav Němec působil od r. 1998 po dobu 15 let. Po většinu své služby se zabýval v různých pozicích převážně hospodářskou kriminalitou a korupcí. Naposledy působil s hodností plukovníka na postu zástupce vedoucího Odboru korupce Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality. Předtím pak např. na Útvaru odhalování nelegálních výnosů a daňové kriminality.

Václav úspěšně studoval současně na Policejní akademii a Pedagogické fakultě University Palackého v Olomouci, a následně získal na Karlově univerzitě titul magistra práv. Vzdělání si rozšiřoval mmj. semestrálním studijním pobytem na FBI National Academy v Quanticu ve státě Virginia, USA, akreditovaným University of Virginia.

Václav Němec - nová posila Advokátní kanceláře Buďveselová

Zpět na výpis novinek >>